ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

Protokół konkursu III Spotkań Francuskich  Pour Les Passionnes

Protokół konkursu III Spotkań Francuskich Pour Les Passionnes

 

 

 

 

 

Protokół konkursu III Spotkań Francuskich

Pour Les Passionnes

25 października 2013 r.

Dom Kultury Włókniarzy

 

 

W spotkaniach wzięło udział 23 wykonawców.

 

  Jury w składzie :

 

  Przewodnicząca : Halina Chmiel-Bożek

 

  Iris Munos

 

  Mateusz Urbaniak

 

  przyznało następujące nagrody i wyróżnienia :

 

Kategoria - Zespoły wokalne:
 

I miejsce Kinga Kizner z Zespołem „Włóczykije”

z
Osiedlowego Centrum Kultury „PEGAZ”

II miejsce: Artur Dobija i Jan Markowicz z III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej

III miejsce: Zespół „Włóczykije” Grupa Średnia z Osiedlowego Centrum Kultury „PEGAZ”

Wyróżnienia:

Uczniowie klas IV – VI z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Fundacji Królowej św. Jadwigi              w Przyłękowie

Karina Skwarczyńska i Konrad Paw z Osiedlowego Centrum Kultury Pegaz

Kategoria - soliści:

I miejsce Joanna Piekarska z Bielska-Białej
II miejsce Justyna Lewandowska z Zespołu Szkół nr 3 w Skoczowie

III miejsce Ilona Bernal z VIII LO w Zespole Szkół Medycznych i Ogólnokształcących im. Hanny Chrzanowskiej w Bielsku-Białej

Wyróżnienia:
Sara Zawanowska z Bielska-Białej

Kategoria - słowo mówione:
Uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 56 93; e-mail: wlokniarz@mdk.beskidy.pl
Termin:  2013-10-25

Galeria





Iris Munos - aktorka i piosenkarka francuska
Iris Munos - aktorka i piosenkarka francuska
Szkoła Podstawowa w Przyłękowie
Szkoła Podstawowa w Przyłękowie
Michaela Grubesic
Michaela Grubesic
Amarant - DK Włókniarzy
Amarant - DK Włókniarzy
Katarzyna Kwaśny
Katarzyna Kwaśny
Artur Dobija i Jan Markowicz - LO im. S Żeromskiego w B-B
Artur Dobija i Jan Markowicz - LO im. S Żeromskiego w B-B
Izabela Nycz
Izabela Nycz
Kinga Kizner i Włóczykije z Osiedlowego Centrum Kultury PEGAZ w B-B
Kinga Kizner i Włóczykije z Osiedlowego Centrum Kultury PEGAZ w B-B
Karina Skwarczyńska i Konrad Paw z OCK Pegaz w B-B
Karina Skwarczyńska i Konrad Paw z OCK Pegaz w B-B
Zespół Włóczykije z B-B
Zespół Włóczykije z B-B
Włóczykije
Włóczykije
Jury
Jury
Gimnazjum nr 3 w Tychach
Gimnazjum nr 3 w Tychach
Justyna Lewandowska - ZS nr 3 w Skoczowie
Justyna Lewandowska - ZS nr 3 w Skoczowie
Karolina Pietraszko i Karolina Szwed
Karolina Pietraszko i Karolina Szwed
Marta Zdunek
Marta Zdunek
Joanna Piekarska Bielsko-Biała - I miejsce
Joanna Piekarska Bielsko-Biała - I miejsce

Ilona Bernal - VIII LO w B-B
Ilona Bernal - VIII LO w B-B
Gimnazjum nr 8 w B-B
Gimnazjum nr 8 w B-B