ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

Konkurs plastyczny „Co słonko widziało

Konkurs plastyczny „Co słonko widziało" - wyniki!

 

XIV edycja konkursu plastycznego „Co słonko widziało” została zorganizowana przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz. Konkurs został ogłoszony dnia 13 lutego 2017 r. Na konkurs zostało zgłoszonych 321 prac.

W dniu 10 kwietnia 2017 roku Jury w składzie :

Katarzyna Żaczek – przewodnicząca - plastyk

Aleksandra Grzybowska – członek Jury - artysta ceramik

Karina Czernek – członek Jury – artysta plastyk

Spośród 321 prac nadesłanych z 46 bielskich placówek:

1) Przedszkoli nr: 2, 4, 7, 8, 12, 16, 23, 24, 25, 29, 31, 36, 39, 40, 41, 42, 50, 52, 54, 56 oraz

z Przedszkola Integracyjnego nr 2.

2) Szkół Podstawowych nr: 1, 2, 3, 4, 13, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 37, 38, Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Kopalińskiego oraz Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School.

3) Dom Kultury w Hałcnowie,

4) Dom Kultury w Wapienicy,

4) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2,

5) Ognisko Pracy Pozaszkolnej,

6) Gminny Ośrodek Kultury „Promyk” w Bystrej.

 

Postanowiło nagrodzić i wyróżnić prace :

ZA ASPEKT EKOLOGICZNY :

W kategorii przedszkolaków :

NAGRODA EKO - Hanna Gruchel, lat 6, Przedszkole nr 29 w Bielsku-Białej, opiekun: Barbara Kozieł.
 

W kategorii klas 1-3 :

NAGRODA EKO - Natalia Hubka, kl. 1, SP nr 22, nauczyciel: Beata Marecka.

WYRÓŻNIENIE EKO - Marcin Jasny, kl. 3, SP nr 35 w Bielsku-Białej, nauczyciel : Katarzyna Zalewska.

WYRÓŻNIENIE EKO - Mateusz Jaworski, kl. 2, SP nr 27, nauczyciel: Ewa Rotyńska.

WYRÓŻNIENIE EKO – Monika Zwardoń, kl. 3, SP nr 36, nauczyciel: Izabela Iskrzycka.

 

W kategorii klas 4-6 :

NAGRODA EKO - Tatiana Lach, kl. 4, SP nr 23, nauczyciel: Elżbieta Ratajska.

WYRÓŻNIENIE EKO - Zofia Wójcik, kl. 5, SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja, nauczyciel: Ewa Żydek.

WYRÓŻNIENIE EKO - Michał Szymik, kl. 4, SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja, nauczyciel: Ewa Żydek.

 

ZA ASPEKT ARTYSTYCZNY :

W kategorii przedszkolaków :

I MIEJSCE - Franciszek Cypcer, lat 7, Przedszkole Integracyjne nr 2 w Bielsku-Białej, opiekunowie: Alina Jurzak, Karolina Marszałek.

II MIEJSCE - Maria Dobrzycka, lat 4, opiekun: Sylwia Dubiel.

II MIEJSCE - Olaf Białożyt, lat 7, Przedszkole nr 41, opiekun: Marzena Kasolik.

III MIEJSCE - Nikodem Kocoń, lat 6, Przedszkole nr 31, opiekun: Ewa Mosor.

III MIEJSCE - Milena Zadora, lat 5, Przedszkole nr 12, opiekun: Renata Hałat.

WYRÓŻNIENIE - Karolina Pezda, lat 6, Przedszkole Integracyjne nr 2, opiekunowie: Karolina Marszałek, Alina Jurzak.

WYRÓŻNIENIE - Adrian Lenart, lat 7, Przedszkole Integracyjne nr 2, opiekunowie: Anna Cader, Monika Baron.

WYRÓŻNIENIE - Maja Miodońska, lat 5, Przedszkole nr 4, opiekun: Elżbieta Mrowiec.

NAGRODA KIEROWNIKA - Ada Strycharczyk-Maj, lat 6, Przedszkole nr 7, opiekun: Agnieszka Leśniak.
 

W kategorii klas 1 - 3 :

I MIEJSCE - Katarzyna Wezner-Durka, kl. 2, SP nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi, nauczyciel: Magdalena Wrucha.

II MIEJSCE - Milena Zielasko, kl. 3, SP nr 6 Integracyjne.

III MIEJSCE - Piotr Przybylski, lat 8, SP nr 13 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Ewa Kraus.

III MIEJSCE - Maja Honkisz, kl. 2, MDK Hałcnów, instruktor: Iwona Greczka.

WYRÓŻNIENIE - Nikola Brandys, kl. 1, SP nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi, nauczyciel: Magdalena Wrucha.

WYRÓŻNIENIE - Emilia Kudziełka, kl. 3, SP nr 4, nauczyciel: Beata Gilowska.

WYRÓŻNIENIE - Amelia Babicz, kl. 3, Oxford Primary School, opiekun: Marta Truss-Merta.

WYRÓŻNIENIE - Igor Kucner, kl. 3, SP nr 4, nauczyciel: Beata Gilowska.

 

W kategorii klas 4 - 6 :

I MIEJSCE - Nikola Wizner, kl. 6, SP nr 4 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Beata Gilowska.

II MIEJSCE - Mateusz Bielecki, kl. 5, SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja, nauczyciel: Ewa Żydek.

III MIEJSCE - Aleksandra Goczoł, kl. 5, SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja, nauczyciel: Ewa Żydek.

WYRÓŻNIENIE - Wiktoria Podlipny, kl. 6, SP nr 25 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel.

WYRÓŻNIENIE - Sara Martyniak, kl. 6, MDK Hałcnów, instruktor: Iwona Greczka.

WYRÓŻNIENIE - Dominika Jasica, kl. 6, SP nr 1 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Maria Szweda.
 

W związku z nadesłaniem dużej ilości prac w formacie A4 jury postanowiło uznać kategorię jako dodatkową i przyznać:

 

WYRÓŻNIENIE - Kinga Paterkowska, kl. 2, SP nr 22, nauczyciel: Ilona Jamróz.

WYRÓŻNIENIE - Nadia Kliś, kl. 4, SP nr 25, nauczyciel: Sylwia Dubiel.

WYRÓŻNIENIE - Amelia Łoś, kl. 6, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Kopalińskiego

w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel.

WYRÓŻNIENIE - Kinga Koźmińska, 12 lat, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej, nauczyciel: Kamila Machnio-Zadora.

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 27 kwietnia o godz. 10.00 na sali widowiskowej Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz dla uczniów szkół podstawowych, natomiast grupy przedszkolne zapraszamy na godz. 12.30!

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 58 86; e-mail: kubiszowka@mdk.beskidy.pl
Termin:  2017-04-27
Godzina: 10:00:00