ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

Otwarcie wystawy XX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Bohúňova Paleta, Lista nagrodzonych

Otwarcie wystawy XX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Bohúňova Paleta, Lista nagrodzonych

 

 

 

 

 

Bohunova Paleta 2017

NAGRODY

 

MALARSTWO

Złote pasmo

Helena Staroń - Pałac Młodzieży, Katowice

Agata Szmurło - Przedszkole Niepubliczne Pałacyk - Katowice

 

Srebrne pasmo

Franek Kubala - Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Tychy

Victoria Ferjan - Społeczna Szkoła Podstawowa Stow. Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski

Tobiasz Białas - Pałac Młodzieży

Zofia Łępicka - MDK Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik

Mateusz Początko - Zespół Szkół Specjalnych Bielsko-Biała

Mateusz Gańcarczyk - Zespół Szkół Specjalnych

Laura Krawiec - Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn

Rozalia Marcisz - Pałac Młodzieży

Ivo Aszkiełowicz - Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej Górki Wielkie

Oskar Rystwej - Społeczna Szkoła Podstawowa Stow. Edukacyjnego

 

Brązowe Pasmo

Natalia Fręchowicz - SP nr 22 Bielsko-Biała

Filip Siekierski - Oxford Primary School Bielsko-Biała

Weronika Gemza - Pałac Młodzieży

Dawid Miodoński - Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi Cieszyn

Ola Caputa - SP nr 22

Dominika Sowińska - Pałac Młodzieży

Anna Chirowska - Pałac Młodzieży

Anna Stańco - Muzeum Zofii Kossak Szatkowskiej

Zuzana Wermińska - Pałac Młodzieży

 

Wyróżnienie

Zuzanna Lis - Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

Franciszek Zakrzewski - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Paulina Nawrocka - Świetlica w Tworkowie

Wiktoria Słowiak - Grupa Artystyczna SKRZATY DK Włókniarzy Bielsko-Biała

Milena Rychter - Grupa Artystyczna SKRZATY DK Włókniarzy

Antoni Wójcik - Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

Justyna Kaziur - Świetlica w Chałupkach

Magdalena Kania - Pałac Młodzieży

Gucio Machaj - Pałac Młodzieży

Łucja Rzeźniczek - Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi

Karolina Stańco - SP nr 22

Ignacy Lesiński - SP nr 22

Bruno Morcinek - Pałac Młodzieży

Małgosia Kopyciok - Pałac Młodzieży

 

RYSUNEK

Wyróżnienie

Michalina Lichoń - Pałac Młodzieży

Oliwia Żyglińska - Oxford Primary School

Matylda Forszpaniak - Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej

 

FOTOGRAFIA

Srebrne Pasmo

Milena Macionczyk - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Zofia Jurkiewicz - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

 

Wyróżnienie

Dominika Sajur - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Oliwia Brzeska - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

 

TECHNIKI MIESZANE

Brązowe Pasmo

Michał Siegień - MDK nr 1

Piotr Bielak - MDK nr 1

 

Wyróżnienie

Anna Grzybek - Siemianowickie Centrum Kultury, Pracownia ''Okienko'', Siemianowice Śl.

Radek Leszczyna - Szkoła Podstawowa nr 37 Tychy

Maria Zimończyk - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Milena Kania - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio”

 

GRAFIKA

Złote Pasmo

Jagoda Cerkiewnik - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza

Ewelina Noszczyk - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Michał Minta - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Będzin

Miron Mosurek - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Małgorzata Mandel - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Iga Rachwał - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Natalia Torfińska - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

 

Srebrne pasmo

Kamila Zaciera - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Julia Szreder - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Szymon Kubik - Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka Dąbrowa Górnicza

Diana Bednarczyk - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Karina Lech - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Karolina Zielonka - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Zuzanna Kobus - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Amelia Hope - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Tymoteusz Glodny - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

 

Brązowe pasmo

Szymon Seklecki - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Gabriela Widuch - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio”

Zofia Wałach - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Igor Warykiewicz - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Natalia Przeliorz - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Wiktoria Sabat - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Jowita Tomaszewicz - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Monika Bijak - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

 

Wyróżnienie

Maria Glodny - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Maja Kaczor - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Kamila Szymonowicz - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Aleksandra Tkacz - Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora

Zuzanna Szmajduch - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Martyna Michalik - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Konrad Tatera - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

Wiktoria Krzyżkiewicz - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Mateusz Rosa - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio"

 

GRAFIKA KOMPUTEROWA

Brązowe Pasmo

Jakub Szołtysek - Pałac Młodzieży

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 56 93; e-mail: wlokniarz@mdk.beskidy.pl
Termin:  2017-11-09
Godzina: 14:00:00

Galeria