ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

PROTOKÓŁ i FOTORELACJA z XI Komorowickiego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w DK w Komorowicach

PROTOKÓŁ i FOTORELACJA z XI Komorowickiego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w DK w Komorowicach

 

 

 

XI KOMOROWICKI PRZEGLĄD

 

KOLĘD I PASTORAŁEK

 

 

 

 

 

 

PROTOKÓŁ

XI Komorowickiego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

organizowanego w MDK DK Komorowice w dniu 05.01.2018

W Przeglądzie udział wzięło 12 zespołów i 35 solistów.

Łącznie uczestniczyło około 235 osób.

 

Jury w składzie :

Karol Markowski – Przewodniczący Jury , muzyk

Miriam Arbter – Korczyńska – redaktor Radia Anioł Beskidów

Joanna Klimunt – z-ca Dyrektora SP nr 29 w Bielsku-Białej

Anna Zątek – z-ca Dyrektora SP nr 29 w Bielsku-Białej

Barbabra Marcinkiewicz -sekretarz

przyznało następujące miejsca i wyróżnienia w pięciu kategoriach wiekowych:

 

- Dzieci przedszkolne oraz klasa „0” wiek do 6 lat

- Dzieci Szkoły Podstawowej klas I- III wiek 7-9 lat

- Dzieci Szkoły Podstawowej klas IV- VII wiek 10-13 lat

- Młodzież Gimnazjalna

  • Młodzież Licealna i dorośli

 

NAGRODA

DYREKTORA MDK W BIELSKU-BIAŁEJ

Mateusz Pollak

NAGRODA

RADIA ANIOŁ BESKIDÓW

Instruktor Katarzyna Gojny

NAGRODA

RADY OSIEDLA KOMOROWICE KRAKOWSKIE

Zespół wokalny „Pineski”

Zosia Drobisz

 

KATEGORIA I

I MIEJSCE

CHOCHLIKI – Przedszkole nr 31

Bielsko-Biała

I MIEJSCE

Natalia Kulka

Siemianowickie Centrum Kultury

III MIEJSCE

Przedszkole nr 40 – Grupa VIII

Bielsko-Biała

KATEGORIA II

I MIEJSCE

Dziecięcy Chórek PINOKIO

Dom Kultury w Komorowicach

I MIEJSCE

Małgorzata Grajek

Siemianowickie Centrum Kultury

II MIEJSCE

Julia Wilk

MDK „KOSZUTKA” w Katowicach

III MIEJSCE

Aleksandra Strządała

Dom Kultury w Komorowicach

KATEGORIA III

I MIEJSCE

Aleksandra Bielewicz

Dom Kultury w Komorowicach

I MIEJSCE

Julia Rączka

Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

WŁÓCZYKIJE

II MIEJSCE

Kornelia Podstawna

Dom Kultury w Komorowicach

Miejsce III

ZESPÓŁ WOKALNY „KONTRASTY”

Dom Kultury w Komorowicach

KATEGORIA IV

I MIEJSCE

Honorata Małys

Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego

w Pszczynie

II MIEJSCE

Joanna Piura

Chorzowskie Centrum Kultury

III MIEJSCE

Aleksandra Kowalik

Dom Kultury w Komorowicach

KATEGORIA V

I MIEJSCE

Zuzanna Krupa

Siemianowickie Centrum Kultury

I MIEJSCE

Carmela Gentile

Dom Kultury Włókniarzy

II MIEJSCE

Marek Okręglicki

Andrychów

 

 

 

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Komorowicach
ul. Olimpijska 16
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 87 38; e-mail: komorowice@mdk.beskidy.pl
Termin:  2018-01-05

Galeria






































































































Do pobrania / Multimedia

KARTA ZGŁOSZENIA
Pobierz
Regulamin
Pobierz