//

Placówki

Dom Kultury w Olszówce

Dom Kultury w Olszówce

Kierownik: Małgorzata Motyka-Madej
Adres:
ul. Olszówka 20D
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: olszowka@mdk.beskidy.pl
Telefony
tel. +48 33 829 25 84

Polecamy wydarzenia

NAKRĘTKOWA GÓRA 2014

NAKRĘTKOWA GÓRA 2014

Zbieramy nakrętki dla Sebastiana!

II edycja NAKRĘTKOWEJ GÓRY.

Czytaj wiecej
ZUMBA KIDS w DK Olszówka

ZUMBA KIDS w DK Olszówka

NOWOŚĆ!!! Zapisy od 27.08.2014r w sekretariacie DK.

Czytaj wiecej
ZUMBA GOLD - NOWOŚĆ! DK w Olszówce

ZUMBA GOLD - NOWOŚĆ! DK w Olszówce

NOWOŚĆ!!! Zapisy od 27 sierpnia w DK lub tel 33 829 25 84

Czytaj wiecej
ZESPÓŁ TANECZNY z elementami tańca ludowego w DK Olszówka

ZESPÓŁ TANECZNY z elementami tańca ludowego w DK Olszówka

NOWOŚĆ! Zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat!

Czytaj wiecej
NAUKA GRY NA PERKUSJI DK w Olszówce NOWOŚĆ!!

NAUKA GRY NA PERKUSJI DK w Olszówce NOWOŚĆ!!

 Dzieci i młodzież, początkujących i zaawansowanych zapraszamy na lekcje gry na perkusji.

To tutaj opanujesz najważniejsze techniki gry na perkusji, nauczysz się grać z nut, weźmiesz udział w ćwiczeniach rozwijających koordynację pracy rąk i nóg oraz doskonalących posługiwanie się pałkami, a także wiele innych.

Czytaj wiecej

Zajęcia

Dziecięce Grupy Twórcze

Koła zainteresowań

 

 
 ...................................................................................................................................  

PIERWSZE ZAJĘCIA:

 

Zajęcia PLASTYCZNE dla dzieci od 4-6 lat

04.09.2014r czwartek, godz. 15.30 – 16.30

instruktor: Barbara Wrona

 

05.09.2014r. piątek, w godz. 15.00 - 16.30

instruktor: Joanna Tyc

 

Zajęcia PLASTYCZNE dla dzieci od 7-12 lat

04.09.2014r czwartek, godz. 16.30 – 18.30

instruktor: Barbara Wrona

 

05.09.2014r. piątek, w godz. 16.30 - 18.30

instruktor: Joanna Tyc

 

Zajęcia teatralne: Dziecięcy Teatr PTAK

08.09.2014r. poniedziałek, w godz. 16.00-17.30

(instruktor: Krystyna Popławska)

 

Zajęcia taneczne: Zespół WICHERKI

05.09.2014r. piątek w godz. 15.30-16.30

(instruktor: Sabina Gwizdała)

 

Zajęcia taneczne: Zespół MAŁA FORMA

05.09.2014r. piątek w godz. 16.30-18.00

(instruktor: Sabina Gwizdała)

 

Zajęcia taneczne: Zespół FORMA

05.09.2014r. piątek w godz. 18.00-20.00

(instruktor: Sabina Gwizdała)

 

Nauka gry na PIANINIE

12.09.2014r. piątek w godz. 16.00

(tylko uczniowie, którzy kontynuują naukę)

(instruktor: Roma Tajduś)

 

NOWOŚĆ!!! Zumba KIDS

11.09.2014r. czwartek w godz. 17.00-17.45

(instruktor: Irena Awieruszko-Ptaszkiewicz)

 

NOWOŚĆ!!! Zumba gold

09.09.2014r. wtorek w godz. 9.00-10.00

(instruktor: Irena Awieruszko-Ptaszkiewicz)

 

Zumba O PORANKU

02.09.2014r. wtorek w godz. 10.00-11.00

Zumba PO POŁUDNIU

04.09.2014r. czwartek w godz. 18.00-19.00

(instruktor: Irena Awieruszko-Ptaszkiewicz)

 

BODY-FIT

04.09.2014r. czwartek w godz. 19.020.00

(instruktor: Renata Wajdzik)

 

FIT-JOGA

03.09.2014r. środaw godz. 18.00-19.00

(instruktor: Barbara Łoboda)

 

AEROBIK

03.09.2014r. środaw godz. 19.00-20.00

(instruktor: Katarzyna Perduta-Zięba)

 

Powrót