ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Zespoły

 zajęcia plastyczne KOLORKI 

zajęcia plastyczne KOLORKI

 

 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

w wieku od 7 lat.

Techniki: rysunek ołówkiem, węglem, kredkami, tuszem, malowanie akwarelami, malowanie temperami, wyrywanka, wycinanka, plastelina, masa solna, kolaż, papier-mache, instalacje przestrzenne, monotypia.

zajęcia w czwartki:
16
.30 – 18.30

instruktor:

Barbara Wrona

 

 

O S I Ą G N I Ę C I A :
 

 

26 II 2013r.

XV MIĘDZYNARODOWY

KONKURS PLASTYCZNY

BOHUNOWA PALETA

Jacek Wierzbicki - Cestne uznanie

 

 26 IV 2013r.

X EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO

"CO SŁONKO WIDZIAŁO" 

Jacek Wierzbicki - I miejsce

Konrad Bagier - wyróżnienie
 

3 VI 2013r 

KONKURS PLASTYCZNY

"POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ"

Konrad Bagier - II miejsce w kat. 3-6 lat

Kaja Cieślawska - III miejsce w kat. 3-6 lat

Mikołaj Madej - wyróżnienie w kat. 3-6 lat

Kamil Ryłko - II miejsce w kat. 7-9 lat

 

10 VI 2013r

XIII MIĘZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

"MOJE MARZENIA -

MAŁE I DUŻE ŻAGLE NA MORZACH I OCEANACH"

Julia Adamska - II miejsce

 

10 XII 2013r.

XVI MIĘDZYNARODOWY

KONKURS PLASTYCZNY

BOHUNOWA PALETA 2013

Jacek Wierzbicki - złote pasmo – rysunek

Wiktoria Harkawik – srebrne pasmo – rysunek

Konrad Bagier – cestne uznanie – malarstwo

Helena Sieczkowska – cestne uznanie – malarstwo

Mateusz Łoś – cestne uznanie – malarstwo

 

11 IV 2014r.

Konkurs PALMA WIELKANOCNA DK w Kamienicy

Oliwia Smolik - wyróżnienie

Mikołaj Madej - wyróżnienie

 

 
 

Powrót

Galeria

Prace plastyczne na konkurs
Prace plastyczne na konkurs "Barwy Jesieni" - Racibórz








Kartki Świąteczne na konkurs w Dolnym Kubinie - Słowacja
Kartki Świąteczne na konkurs w Dolnym Kubinie - Słowacja






Prace plastyczne na konkury
Prace plastyczne na konkury "Mój teatr" - Częstochowa, "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" - Toruń, "Moja rodzina" - Częstochowa
























Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym ZACZAROWANA STONOGA
Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym ZACZAROWANA STONOGA
2013 Bohunowa Paleta
2013 Bohunowa Paleta
2013 Bohunowa Paleta
2013 Bohunowa Paleta
2013 Bohunowa Paleta
2013 Bohunowa Paleta

"Palma wielkanocna"


Recyklingowe Warsztaty Plastyczne
Recyklingowe Warsztaty Plastyczne



Nagrodzone prace plastyczne w konkursie
Nagrodzone prace plastyczne w konkursie "Co słonko widziało"




List gratulacyjny p.Barbary Wrony
List gratulacyjny p.Barbary Wrony
Konrad Bagier - wyróżnienie
Konrad Bagier - wyróżnienie
Dyplomy z konkursu plastycznego
Dyplomy z konkursu plastycznego "Pocztówka z Bielska-Białej"



Julia Adamska - II miejsce
Julia Adamska - II miejsce

Wyróżnienie-Bohunova Paleta
Konrad Bagier
Wyróżnienie-Bohunova Paleta Konrad Bagier
ZŁOTE PASMO Bohunova Paleta
Jacek Wierzbicki
ZŁOTE PASMO Bohunova Paleta Jacek Wierzbicki


Konkurs
Konkurs "Co słonko widziało"



Galerie zdjęć

  NASZE OSIĄGNIĘCIA, zapraszamy do galerii